منو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

کنکوری

1398/9/3 355 1

blog image

نکات اصلی تند خوانی و برنامه ریزی کنکور 99  از هرچیزی برای یک کنکوری واجبتر است.قبل از آنکه بخواهیم درباره یک برنامه‌ریزی مناسب شما صحبت کنیم باید بگوییم که یک برنامه‌ریزی باید چه اصولی داشته باشد. حرکت ها در نیز برای خود به چتر منحصر به فرد برنامه ریزی کنند زیرا هر برنامه ریزی به شیوه و قواعد و اصول خاص خود نیازمند است و اینکه نمی توان یک برنامه را به تمام داوطلبان کنکوری اموزش داد.  پس بیایید باهم موارد لازم برای یک برنامه ریزی برای کنکور 99 را یاد بگیریم.

اول از همه این موضوع مهم است که برنامه شما باید قابلیت انعطاف داشته باشد زیرا همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نرفته و شما باید برنامه خود را به گونه ای بنویسید که قابلیت تغییر داشته باشد.برنامه ریزی شما به گونه‌ای باید باشد که قابلیت ارزیابی داشته باشد قطعاً مکتوب باشد. 

 یک برنامه ریزی خوب دارای موارد زیر است

دارای تنوع باشه!

دارای قابلیت ارزیابی باشه!

حتما حتما مکتوب باشه!

روش های اصولی تند خوانی و برنامه ریزی کنکور 99

یکی از روشهای درست درس خواندن  روش تندخوانی است و داوطلبان کنکوری برای اینکه بتوانند نتیجه بهتری در کنکور به دست گیرند باید با شیوه یادگیری به شکل تندخوانی را یاد بگیرد. 

 تندخوانی چیست و چه زمانی لازم است

 بهترین زمان برای تند خوانی قبل از شروع جمع بندی های نیمسال اول.  شاید به نظر شما الان برای تندخوانی زود باشد اما از همین الان می توانید زمان خود را برای  مطالعه بهینه سازی کنید و در مصرف زمان صرفه جویی کنید.

کامنت ها (1)

comment
پارسا زارعی گفت: 1398/10/29

ب نظرم برای کنکور تند خوانی جواب نمیده و بایدمفهومی بخونیم